Strona Główna Strona Główna
Strona Główna
 

 

Konkurs historyczny „95 Rocznica Bitwy Warszawskiej”

W dniu 12 lutego 2016 roku w siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla laureatów wojewódzkiego konkursu historycznego „95 Rocznica Bitwy Warszawskiej”. Konkurs organizowany był przez Kuratorium Oświaty w Katowicach pod patronatem Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Katowicach. Nagrody uczniom oraz nauczycielom i dyrektorom szkół – ich opiekunom, wręczył Wojskowy Komendant Uzupełnień – ppłk Piotr RANCIA z przedstawicielem Kuratorium Oświaty w Katowicach – Wacławem WÓJCIKIEM. Uczestnicy z zainteresowaniem zapoznali się z eksponatami Sali Tradycji Wojska Polskiego.

Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania dotyczące sprawnej komunikacji obywatela z urzędem oraz w celu włączenia się do kultury dialogu powstał portal www.obywatel.gov.pl, którego rekomendujemy i serdecznie  zachęcamy do odwiedzania. Przygotowany szeroki wachlarz tematyczny sprzyja sprawnej komunikacji, przedstawia obowiązujące w urzędzie procedury, a także w trosce o Państwa wygodę stwarza możliwość załatwienia wybranych spraw bez konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie. Zapraszamy do korzystania z serwisu www.obywatel.gov.pl oraz dostępnego dla Państwa systemu informacji telefonicznej   z numerem centralnym 222 500 115.

 

I TURNUS SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ W 2016 ROKU

W terminie styczeń – kwiecień 2016 roku odbędzie się szkolenie ochotników do służby przygotowawczej.Osoby zainteresowane, proszone są o zgłoszenie się do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach.Szczegółowych informacji na temat przeszkolenia udziela p. Elżbieta Falkiewicz – Inspektor Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach- tel. 261 124 834.

 


TERMINY KWALIFIKACJI W JEDNOSTKACH WOJSKOWYCH

<<KORPUS SZEREGOWYCH>> <<KORPUS PODOFICERÓW>> <<KORPUS OFICERÓW>>


Informuję,
że od dnia 01.01.2011 r. zgodnie z Rozp. MON
z 04 marca 2010 r w sprawie
wojewódzkich sztabów wojskowych i wojskowych komend uzupełnień
(Dz. U. 41 poz 242 z 2010 r.)
mieszkańcy m. Mysłowice i m. Jaworzno
podlegają terytorialnie pod
Wojskową Komendę Uzupełnień w Katowicach.

 


WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
w Katowicach

ul. Francuska 30
40-028 KATOWICE


<<WYKAZ TELEFONÓW>>

e-mail: wkukatowice@wp.mil.pl

 


Dotychczas odwiedziło nas Liczniki internautów