Strona Główna Strona Główna
Strona Główna
 


 

Sąsiedzka promocja

          Na zaproszenie kierownika CH Carrefour wzięliśmy udział w tzw. Dniu Sąsiada. Obok sklepy stanął namiot promocyjny wojska polskiego.Doskonale spisała się również młodzież XV Liceum Ogólnokształcącego im rtm. W. Pileckiego. Szef Wydziału Rekrutacji przeprowadził konkurs wiedzy o wojsku a laureaci otrzymali zestawy promocyjne. Atrakcją dnia była wojskowa grochówka, której starczyło dla wszystkich.

 


Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania dotyczące sprawnej komunikacji obywatela z urzędem oraz w celu włączenia się do kultury dialogu powstał portal www.obywatel.gov.pl, którego rekomendujemy i serdecznie  zachęcamy do odwiedzania. Przygotowany szeroki wachlarz tematyczny sprzyja sprawnej komunikacji, przedstawia obowiązujące w urzędzie procedury, a także w trosce o Państwa wygodę stwarza możliwość załatwienia wybranych spraw bez konieczności osobistego stawiennictwa w urzędzie. Zapraszamy do korzystania z serwisu www.obywatel.gov.pl oraz dostępnego dla Państwa systemu informacji telefonicznej   z numerem centralnym 222 500 115.

 

I TURNUS SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ W 2016 ROKU

W terminie styczeń – kwiecień 2016 roku odbędzie się szkolenie ochotników do służby przygotowawczej.Osoby zainteresowane, proszone są o zgłoszenie się do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach.Szczegółowych informacji na temat przeszkolenia udziela p. Elżbieta Falkiewicz – Inspektor Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach- tel. 261 124 834.

UWAGA!

W terminie 04 listopada – 04 grudnia 2015 roku planowane są ćwiczenia wojskowe dla osób (ochotników) przeniesionych do rezerwy, jednak nie będących żołnierzami rezerwy. Wszystkich chętnych, którzy nie odbywali służby wojskowej ani przeszkolenia wojskowego a chcieliby odbyć takie przeszkolenie, prosimy o zgłoszenie się telefonicznie lub osobiście, do dnia 29.09.2015 r. do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach. Osobom zainteresowanym ćwiczeniami, informacji na ich temat oraz miejsc ćwiczeń udziela p. Olga ROGOŚ – Specjalista Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach- tel. 261 124 832.


TERMINY KWALIFIKACJI W JEDNOSTKACH WOJSKOWYCH

<<KORPUS SZEREGOWYCH>> <<KORPUS PODOFICERÓW>> <<KORPUS OFICERÓW>>


Informuję,
że od dnia 01.01.2011 r. zgodnie z Rozp. MON
z 04 marca 2010 r w sprawie
wojewódzkich sztabów wojskowych i wojskowych komend uzupełnień
(Dz. U. 41 poz 242 z 2010 r.)
mieszkańcy m. Mysłowice i m. Jaworzno
podlegają terytorialnie pod
Wojskową Komendę Uzupełnień w Katowicach.

 


WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
w Katowicach

ul. Francuska 30
40-028 KATOWICE


<<WYKAZ TELEFONÓW>>

e-mail: wkukatowice@wp.mil.pl

 


Dotychczas odwiedziło nas Liczniki internautów